top of page
  • 552871

BDS by Leaders Rybnik | Poland 

16 marca 2024 roku Rybnik stał się pierwszym w Polsce i jednym z wielu przystanków w ramach Tour de Europe DUOLIFE - BDS by Leaders. Spotkanie w sali Domu Kultury w Niedobczycach, zorganizowane przez Liderów Klubu DUOLIFE pod przewodnictwem Barbary Skudrzyk, Dyrektorki Regionalnej Klubu DUOLIFE, zgromadziło prawie 300 uczestników, którzy mieli okazję doświadczyć niezapomnianych emocji i czerpać wiedzę od czołowych postaci biznesu rekomendacyjnego.

 

Na scenie w panelu dyskusyjnym "Gorące Krzesła Biznesu" pojawili się liderzy i praktycy, w tym Prezydent Klubu DUOLIFE Tomasz Zabawa, Wiceprezydent Klubu DUOLIFE Norbert Warzyszyński, Dyrektor Generalny Klubu DUOLIFE Łukasz Kołodziej, Dyrektor Międzynarodowy Klubu DUOLIFE Krzysztof Drobny, Dyrektor Krajowy Klubu DUOLIFE Piotr Kania oraz Dyrektorki Regionalne Klubu DUOLIFE Barbara Skudrzyk i Beata Glińska. Ich wystąpienia stanowiły inspirację dla wszystkich obecnych, wywołując chęć do rozmów, wymiany doświadczeń i zadawania pytań o możliwości, jakie otwiera przed nimi Klub DUOLIFE. Wydarzenie wzbogaciło wystąpienie doktora honoris causa Piotra Kardasza, który podczas sesji z Dyrektorką Regionalną Klubu DUOLIFE Katarzyną Jędrzejczyk-Kwarciak podzielił się swoją wiedzą na temat profilaktyki zdrowia i potrzeby suplementacji.

 

To nie byłby event DUOLIFE bez sesji poruszających serca, dlatego też wiele wzruszeń wywołała sesja Senior Menadżera Michała Rogalskiego z paraolimpijczykiem Tomaszem Hamerlakiem oraz panel "Gorące Krzesła Zdrowie" i kolejne historie Senior Menadżerki Klubu DUOLIFE Magdaleny Studnik, kosmetolog Iwony Dziech, fizjoterapeutki Barbary Balcerzak, lekarza anestezjologa Joanny Majzel oraz dietetyczki Mirosławy Adamiec.

 

DUOLIFE to Zdrowie, Rozwój i Biznes. Dlatego też Dyrektor Regionalny, Sebastian Sporek poprzez swoją historię pokazał moc softmarketingu® oczami przedsiębiorcy, zaś Sebastian Antkowiak, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu DUOLIFE, przedstawił możliwości rozwoju na rynkach międzynarodowych. Nie zabrakło również Współzałożyciela DUOLIFE, Piotra Pacyga, który swoim wykładem, dostępnością w przerwach na rozmowy, możliwością zrobienia wspólnych zdjęć i zadawania pytań jeszcze bardziej zbliżył uczestników do filozofii firmy. W świat marzeń, pozytywnego myślenia i emocji przeniosła uczestników Dyrektor Regionalna Klubu DUOLIFE Barbara Skudrzyk.

 

 

Klimat wydarzenia był wyjątkowy. Uczestnicy, wychodząc z eventu, nie kryli zachwytu panującą atmosferą relacji, miłości i wzajemnego wsparcia. Podkreślali, że DUOLIFE to nie tylko produkt czy firma, ale przede wszystkim społeczność, która stawia na pierwszym miejscu człowieka i jego rozwój. BDS by Leaders Rybnik, Polska, udowodniło, że prawdziwa siła tkwi w ludziach i ich historiach. To wydarzenie nie tylko zainspirowało uczestników do dalszego rozwoju i dążenia do realizacji własnych marzeń, ale także pokazało, jak ważne są relacje i wspólne cele w budowaniu silnej i zaangażowanej społeczności.

169 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page